| LastSong a întrebat:

Hey:*:* Care este povestea primului vostru sarut si la ce >varsta?:

3 răspunsuri:
| pisicutza_7425 a răspuns:

Pai eu am avut primul sarut la varsta de 13 ani si ceva.L-am intrebat intr-o zi pe baiatul de care imi place daca vrea sa fie cu mine, iar doua zi, l-am intrebat daca imi da raspunsul, si face el catre mine " eu de obicei nu dau raspunsul prin cuvinte " ..si mo intors odata si mo sarutat.Nui nici cea mai tare poveste dar este a mea :*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea ca unii sa se simta deranjati de intrebare considerandu-l un detaliu intim.
Pai povestea mea e simpla.
Eram cu iubitul meu de atunci. Eram cu totii intr-un cerc de prieteni si ne jucam adevar sau provocare. Si pana atunci ne pupam pe obraz, dar la provocare ne-am sarutat cu buzele, apoi ne-am jucat cu limbile.

Am uitat insa sa precizez ca iubitul meu era un Ork. Prietenii nostri erau veverite, caini, pisici, ursi atroce ce urmau sa ne fie cina. Vorbeam despre anarhie si cum sa conducem partidele oamenilor dupa ce ii mancam. Amin.

| StopTheTrololo a răspuns:

Eram intr-o pestera ingusta, de odata, un hidos cu manusi in maini m`a scos din ea. Eram slinos. Mama m`a sarutat prima oara, la 2 minute dupa nastere.