| anonim_4396 a întrebat:

Hey, cine imi spune si mie cum se cheama melodiile din telenovelele " iubire cu chip rebel, impostoarea si aurora. cele de la inceputul fiecarui episod, dar si de la sfarsit big grin si la iubire cu chip rebel este o melodie in timpul serialului.in momentele dintre juan miguel si marichuy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu doar astea Iubire cu chip rebel: la nueva banda-solo tu,maite perroni-contigo, maite perroni-esta soledad, Maite perroni-separada de ti Impostoarea:Manuel mijares -te ha robado Aurora :eugenio siller-aurora(princesa de heilo)sper ca te-am ajutat fundita

1 răspuns:
| stefania_5577 a răspuns:

Aurora-eugenio siller-princesa de hielo, eugenio siller-si elgara al final, eugenio siller-donde tu estes