| andreea7mey a întrebat:

Hey! De ceva vreme vreau sa musc pe cineva de gat. Nu e acel gen de "muscat" ci mai degraba supt, stiti voi... Vreau sa fac asta in asa fel incat sa pot lasa si semne. Niste pasi de urmat ca sa-mi reuseasca? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Musca-ma pe mine... te las daca vrei happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce nu recunosti ca vrei o acadea masculina?

| Auslesse a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta si lasa baiatu` in pace..cred ca dupa pseudonim esti fata.
iti zic sa-l lasi in pace, adica sa nu-i faci nici un semn, pentru ca astfel de semne sunt foarte vizibile(depinde si unde le faci), dar problema cea mai grava e, ca semnele astea trec foarte greu..nu trec intr-o zi, doua.
deci, mai bine stai linistita!

| Raiiiisa a răspuns:

Nebun'olaughing
Ai grija sa nu il musti/sugi si mai jos de gat.
Acuma sa lasam glumele, nu stiu sincer ce ti-a venit sau ma rog..este o fantezie de a ta.
Nu cred ca ti-ar placea sa ai o urma de supt pe gat, arata foarte penibil.Eu daca l-as vedea pe unu cu un asa semn pe gat mi-ar da impresia de curvarlaughing
A si pasii, pai uite: il saruti incet, incet si dupa sari cu dintii si fantezia ta va fi indeplinita.Ai grija sa nu va transformati in vampiri:*

| prizeFTW a răspuns:

Mai lasă filmele cu vampiri laughing. Cum să faci? Pur şi simplu.Sari din spate pe o persoană ( ai grijă să nu aibă gâtul murdar ) şi bagă dinţii până sare ketchup din gât.
Sper că nu vrei să faci asta, am dat răpunsul la caterincă.
Fundă? rolling on the floor))

| BrokenArrow a răspuns:

laughing Ce fac filmele/cărţile cu vampiri din voi... x.x

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns:

Esti nebun/a! Musca-te singur/a de mana si dupa poate te vei razgandi!

| NakedTruth a răspuns:

Doamne cati ani ai? Cred ca ai vazut prea devreme twilight...
Doamne fereste... eu iti dau un singur sfat cu un singur pas de urmat: DU-TE SI CONSULTA UN PSIHIATRU!winking