| Maryyyaa a întrebat:

Hey, de fiecare data când ma pun în pat, iubitul meu ma atinge pe fund iar după îmi da pijamaua jos facem sex pana își da drumul iar după se întoarce cu spatele la mine și adoarme, vi se pare normal sa doarmă cu spatele la mine, adică exagerez eu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal dar tu esti singura vinovata, ca nu-l pui sa-ti faca un preludiu inainte de sex, nu-l pui sa te satisfaca intai pe tine si numai dupa aceea sa intre vaginal si sa continuati sexul, de aceea ramai intotdeauna cu buzele umflate si fara vreo satisfactie, fiindca ala nici nu are habar ca nu-i in stare sa te satisfaca, pentru el a contatand doar propria satisfactie sexuala si somnul.
De ce nu discutati acest lucru, ca frustrarea se strange si in final relatia se rupe, fiindca nu aduce satisfactie in cuplu.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca asa s-a obișnuit sa facă, de la începutul relației voastre.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Mulțumește lui Dumnezeu că ai un astfel de partener, căci multe fete se vaită de plictiseală sexuală. Fiecare organism e diferit, iar partenerul tău, nu rezistă treaz și adoarme! Bucură-te de partide și lasă exagerările!

| hipotronic a răspuns:

Bună. Deși mai multe persoane din spațiul public au susținut că este vorba de o explicație științifică la mijloc cum ca la bărbat după ejaculare intervine starea asta de somnolență și se întoarce cu spatele, cred totuși că e o scuză pentru că ține mai mult de comportament decât de starea asta hormonală care nu e ca un drog să îți influențeze total starea încât să nu mai știi ce faci, deci nu exagerezi deloc și vă compătimesc chiar.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Întoarcete cu fața la el și ia-l în brațe.
Contactul cu sânii tăi, îl va face atent și îți va acorda postludiu.