| somerhalderx a întrebat:

Hey deci am fost cu tipul asta timp de 2 luni si din vina mea ne-am despartit totusi eram stil friends with benefits dar doar ne pupam. dar am facut discutia cu el si mi-a zis ca nu vrea o relatie, asa ca mam cuplat cu altul in timp ce noi tot vorbeam si i-am frant inima. pe 29 cand m-am despartit ce ala asta sa impatat si m-a pupat pe obraz si eu la fel si atunci m-a luat de mana si m-a dus la baie si ne-am pupat (n-am facut nimic mai mult) si am incercat sa ma impac cu el trimitandul mesaje gen "ce faci" dar mi-a zis "scuze dar nu vreau sa continuam ce am inceput si sa fim din nou cum
eram prefer sa fiu singur imi cer scuze" nu l-am mai cautat deloc dupa acest mesaj si m-a cautat el si acum santem friends with benefits facem sex dar nu vrea o relatie dar ceea ce ma deranjeaza este ca agunci cand santem la scoala sau undeva cu multa lume nu vorbeste cu mine si nici nu ma baga in seama dar cand santem singurii este sweet si cute. ce ar trebui sa fac? cum pot sa il castig inapoi? sau pur si simplu sa il las in pace?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu iai demonstrat ca il iubesti cand te-ai cuplat cu altul, deci nu vad ce sens mai are sa speri la ceva, daca il iubeai cu adevarat nu te cuplai cu altul asta is vrajeli feminime, voi nu iubiti cu adevarat profitati de noi material apoi zburati la altul care are mai mult material

| Stephanie20 a răspuns:

In primul rand daca nu sunteti impreuna te gandesti la prea multe. Prietenii cu beneficii sunt decat cei care 'se joaca' si se mozolesc.
Nu poti sa ii ceri astfel de lucruri din moment ce nu sunteti impreuna, el poate sa fie cu inca una si cu tine decat sa fie prieten cu beneficii. intelegi tu..prietenii cu beneficii este foarte diferit de O RELATIE!
eu zic sa iti cauti un baiat cu care sa fi impreuna in adevaratul sens al cuvantului.

Bafta

| Jugheadlover10 a răspuns:

Scuze ca intreb, dar cati ani ai? Din moment ce ai zis scoala e posibil sa ai vreo 14-15 ani...eu zic sa l lasi pe fostul tau si sa il uiti. Cel mai bine