| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, imaginati-va urmatoarea situatie, marea iubire din facultate a sotului vostru are probleme financiare si nu are unde sa locuiasca pana isi gaseste chirie rezonabila iar sotul vostru o invita sa stea la voi o perioada pana se stabilizeaza financiar. Si pe langa asta isi petrece din timpul liber sa o ajute in cautarea unei chirii, cum ati reactiona in situatia asta? Sa nu uit un detaliu important, este mult mult mai frumoasa ca voi si se vede in ochii lui ca inca e topit dupa ea. Cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

O împăcare frumoasa după atâția ani laughing dacă tot vine sa stea la el, evident ca nu o ratează și o da puțin la pisicuța.

13 răspunsuri:
| Rux04 a răspuns:

Salutare. Aș accepta să stea la noi o vreme dar dacă o să îi prind în fapt, vor pleca amândoi.

| AtomiX a răspuns (pentru Rux04):

Interesant, deci nu conteaza daca fac ceva sau nu ci doar sa nu fie prinsi smug

| AtomiX a răspuns:

Pot sa raspund si eu, chiar daca nu sunt fata/ femeie?
Categoric nu.
1. Nu inteleg de ce ar mai fi "topit" dupa ea, din moment ce are sotie etc
2. Hm, mai pastreaza legatura cu fosta?
Cred ca depinde de fiecare persoana ce accepta in relatia din cuplu, dar sa mai tii legatura cu o fosta de care inca esti "topit"..nu vad de durana casnicia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stea la noi?

Scuze, dar nu avem camere pentru curv... pentru oaspeti.

| Werrich a răspuns:

Mi-aleg o sotie bisexuala, ca sa o facem in 3winking

| Meme10Meme a răspuns:

Mai Doriane, n-are niciun sens ceea ce spui. Fufufufufu.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este un scenariu prost, fiindca in realitate nici un sot normal la cap nu-si invita fosta iubita, acasa la el si nevasta-sa.
Eventual se ofera sa-i gaseasca chirie, sa o imprumute cu ceva bani, dar nici nu si-ar aduce o "fosta" in casa dragostei lui.

| Emma30555 a răspuns:

Nu și ar aduce fosta acasă, nu ar avea nimeni îndrăzneală asta, dacă o face înseamnă că soția nu mai are nici o treaba cu el. Frumusețea nu câștiga mereu, au fost și cazuri când amanta era mai urata ca soția, vezi cazul prințului Charles care a iubit o mereu pe Camila deși Diana era foarte tânără și mult mai frumoasa, și mai sunt cazuri.

| Meme10Meme a răspuns (pentru Emma30555):

Si Carol II si-o tradat tara pentru o femeie care nu era ceva special.

| Rux04 a răspuns (pentru AtomiX):

Eu nu am de unde să știu ce fac cand sunt la muncă de exemplu. Oricum vor zbura amândoi dacă sunt amanți.

| LastBlackNight a răspuns (pentru Rux04):

Cum sa accepti asa ceva?

| Adeena11 a răspuns:

Whaaat...nu ai cum sa accepti asa ceva! iar sotul tau este un idiot care nu te respecta, de iubit nici atat. gandeste te serios daca mai vrei sa iti pierzi timpul cu asemenea om

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Cred ca fac manevra si-l aduc pe Hitler sa-i gazeze pe amandoi