| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este momentul sa ne mobilizam, Craciunul si Revelionul vin repee si sparg usa...ce faceti de sarbatori? Cum petreceti? Stil monoton acasa sau la cabana unde au loc cele mai incendiare situatii?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Las fetele sa vina la mine acasa, am de rupt patul cu ele.Si facem si cosplay, bineinteles.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jucam train sim world 2 - https://www.youtube.com/watch?v=3LaItOnY7vU

| Violleta2022 a răspuns:

La care cabana?
in plina pandemie si izolare, fara certificat de vaccinat nici la cabana nu mai ajungi.
Craciunul se petrece in familie, fiind o zi speciala pentru familie: parinti, copii si nepoti.
Revelionul il petreci unde poti si-ti permiti.
Eu o sa-l petrec probabil la plaja si noaptea de revelion in curte, cu prietenii, la un barbeque cu seafood.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi oarecare pentru mine. Îmi pun doar instalația în geamuri care "împodobește" efectiv tot geamul. Am și instalație "perdea" pe care o pun la balcon. În rest cumpăr cele necesare de la magazin și mă pun la jucat Call of duty. Fără petreceri, fără beții, fără prieteni.

| Forneticugem a răspuns:

O zi oare care nimic special muncesc pana la ora 10 apoi ma duc mi-am loat shorma mare cu usturoi și iute apoi și un suc și stau pe TPU.

| Sexlogulthau69 a răspuns:

La cabana ne ardem ca soarecii.