| Luvly a întrebat:

Hey!
O intrebare de curiozitate.
Cum este cand sarutati o persoana cu piercing in limba?happy
O povestioara scurta va rogbatting eyelashes
Funda!

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

E fain...nu se simtea prea tare.Am avut un prieten care avea 2 pierce-inguri in limbabig grin nu m-a deranjat. Ceea ce vreau sa zic e ca nu e ceva special daca primesti un sarut de la un tip cu pierce in limba, e special sarutul in sine nu pierce-ultongue

| marria_7862 a răspuns:

E incitant. Depinde si de gusturi. Prima oara am fost total impotriva, dar decizia i-a apartinut, si am incercat pana la urma. Nu pot sa zic ca mi-a placut prima oara, mai ales ca avea grija sa nu-l musc, ca era groaznic de dureros laughing. Cu timpul i-a trecut, m-am obisnuit si e chiar placut. happy