| byanca1999 a întrebat:

Hey! o intrebare pentru baieti...la ce varsta ati avut prima iubita, si unde v-ati intalnit cu ea? cum a reactionat ea? v-a raspuns din prima ca vrea sa fie cu voi, sau v-a spus mai tarziu? cine a facut primul pas in relatia voastra?

Răspuns Câştigător
| barbieboy a răspuns:

La 12 ani m-am cunoscut cu ea era mare bagaboanta dar eu credeam ca e fata cuminte si era mai mare cu mine avea 14 ani dupa ce am stat cu ea vreo saptamana ne-am despartit si peste un an am alflat ca e bagaboanta si m-am combinat cu ea si dupa o saptamana am ****-o happy ce vremuri happy:X:X:X