| crissytpu a întrebat:

Hey. O sa fie ziua iubitului peste 2 saptamani si ma gandesc sa merg cu el undeva in club si vreau sa il surprind purtand ceva foarte sexi. Ce ziceti sa optez pentru o fusta mini si un top, sau o rochie mini? Sandale sau pantofi? Sa iau tocuri mai inalte, sau medii?(pana acum nu am purtat in club tocuri mai mari de 12 fara sa am probleme sa dansez) Sa renunt la lenjerie? Dau funda, va pup

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Deci ziua lui de nastere o poti foarte frumos sărbatorii acasa, gîndeste te daca el este o persoana geloasa si te vede pe tine in fustă mini sau goală si bărbatii se dau la tine va iesii scandal si nu cred ca vrei sa faci asta, poate iesii cu bătaie cu politie arestari, in cluburi izbucnesc des conflicte si bătăi din cauza unor persoane care flirteaza cu prietenele altor băieti de prin club, si de aici ina la bătaie si omor nu mai este decat un pas, referitor la pantofii pe care îi vei purta trebuie sa ai in vedere cîte ore vei sta pe tocuri cate ore vei dansa, daca vei sta si jos pe scaun sa te poti descalța cand numai rezisti, tocurile de 15 cm le poti lua numai daca ai antrenament pe ele o sa te doara picioarele groaznic de la ele, ce varsta ai tu? Dar prietenul tau?

| Nemessys a răspuns:

Buna!
Hai sa ne gandim putin. e ziua lui, e ceva special, e o zi care numai O DATA PE AN este. happy Nu te-ai gadit sa-i faci ceva mai special de atat? Cum ar fi o surpiza, un tort, o petrecere, o farsa, ceva bine gandit care la final sa fie surprins si foarte bucuros. big grin Poate si un mic cadou ^_^. Asta chiar ar fi ceva special. Ceea ce ai sugerat tu mai sus nu mi se pare cine stie ce, pentru ca tu poti sa te imbraci asa in fiecare zi din an. Dar sa organizezi o petrecere de exemplu nu o poti face in fiecare ziwinking + tort + cadou sau ce vrei tu sa-i faci. Astea nu le poti face mereu, insa imbracamintea, da.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e iubitul tau, ar trebui sa il cunosti cat de cat si sa-ti dai seama singura ce i-ar place.De unde sa stiu eu, ca doar acum nu e iubitul meu sa ii stiu mofturile si asteptarile lui.Tu trebuie sa fii aia care stie deja ce va imbraca/incalta in ziua aia.Mai nou acum este moda sa il duci tu in club, imbracata asa mai sexy? Cum mai evolueaza lumea, vai, vai. Daca el nu vrea in club ce vei face? Vei ramane pregatita pentru ce?

| FlorinFlz a răspuns:

Cumpara.i un playstation mai bine. Garantez ca o sa-i placa mai mult decat o bataiala in club laughing