| xVampirJmkx a întrebat:

Hey! Stie careva de la ce varsta incepe o fata sa elimine fluid (,, sa ejaculeze"), cand se masturbeaza, la final?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată? Ce varsta ai

| corbulalbrosu a răspuns:

Procesul ''fenomen'' denumit squirt, care in fapt se produce sub forma eliminarii unei cantitati de lichid sub presiune, reprezinta o caracteristica proprie a organismului unui numar foarte mic de femei care sunt capabile sa realizeze ''ejaculare'' spectaculoasa in momentul in care ating punctul culminant al autoexcitarii lor.

| mihai69 a răspuns:

Nu e chestie de vârstă, ci de capacitatea de a o face. Nu toate fetele pot.

| Donsavas a răspuns:

Tine de cat de excitata esti.

| Raluca591 a răspuns:

Nu e de varsta, ci cat de excitata e