| Lucas1234567890Lucas a întrebat:

acum 5 minute m-am masturbat(de precizat ca sunt un baietel de 12 ani), am facut-o pentru prima data si dupa ce m-am terminat am simtit o senzatie tare dubioasa ca si cum mi s-a umflat pielea de pe penis si parca ma manca asa...sa fie oare o problema de-a mea sau e ceva normal, va rog raspundeti ca mi-e tare frica.

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Probabil ai fost cam brutal si s-a inflamat putin, trece pana maine.

| epurasu a răspuns:

Nu-i nimic trece asa se intampla la toti.

| Goete a răspuns:

Te-ai spalat pe maini inainte?
Ca dupa, vad ca nu; abia ai terminat si ai si scris...

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu mai strange penisul cand te masturbezi. Lucreaza-l lejer, ca o mangaiere.

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai faci asa ceva, pentru ca la 12 ani nu-i normal si nici sanatos sa te masturbezi, putand sa te ranesti, sa-ti rupi cuculetul sau sa provoci iritatii, cum s-a intamplat.

| mihai69 a răspuns:

Eu te sfătuiesc să NU asculți ce spune coana Ioneasca (camionul zilei), că nu știe ce spune.
Cât despre ce simți tu la puță, e foarte posibil să fi insistat ceva cam mult și cu forță. Pe viitor, poartă-te cu ea cât poți de blând. Nu uita, trebuie să te țină cel puțin încă 80 de ani! rolling on the floor