| DannaXD a întrebat:

Am si eu o problema.Am 14 ani si m-am masturbat pentru prima oara.Dar ideea ca nici dupa 30 de minute n-am simtit nimic.E ceva normal? Si as vrea sa stiu ce senzatie ai in timpul orgasmului. Adica daca ai o senzatie ciudata in zona clitorisului si daca se secreta ceva lichid.

1 răspuns:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu nu i nimica, daca ii prima data trebuie sa inveti cum iti place sa te atingi; sa inveti sa ai orgasm; eu zic sa continui, vei descoperi orgasmul chiar daca vine mai greu; la voi la fete totul nu e jos e sus la creier asa ca mintea trebuie sa fie deschisa; ai sa vezi ca merge chiar daca dureaza mai mult pana ajungi acolo; o sa ai si secretii si inainte si mai ales dupa; tot normale sunt!