| anonim_4396 a întrebat:

AM o problema. Incep cu inceputul: Imi place de o fata de la scoala si nu prea stiu cum sa ma apropii de ea. Daca aveti niste sfaturi pentru o conversatie sau nu stiu, ceva ca sa ma mai apropii de ea tinand cont ca sunt mai timid. Imi trebuie niste sfaturi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dia200 a răspuns:

Incearca sa nu ii arati ca esti timid si ...ai putea sa treci pe langa ea si sa ii zici ca iti place cum sa inbracta sau ceva despre ea cand ai ocazia sa stai aproape da totus nu exagerat sa te observe fi a tent ce o intereseaza informeazate si poarta o conversatie pe tema asta fiindca fetelor le place sa discute doar de lucruri pe care le stiu si nu o contrazice mereu e cum zice ea