| ellalove a întrebat:

Hey TPU.Cand am fost la majorat la varumiu m-am distrat de minune.chiar aveam nevoie de asta. dar s-a intamplat ceva...si nah nu am vrut. Mie demult nu mi-a mai placut de vreun baiat.chiar uitasem cum este sa iti placa de un baiatsad. Dar uite ca la majorat chiar am ajuns sa simpatizez un baiat si el pe mine.credhee hee. Fara sa vreau nici eu nici el la hore numai langa mine juca.si cam dupa 12 asa au bagat manele...si am dansat cu el pe manele.si am dansat asa mai dupa muzica.si nah chiar nu stiu simteam ceva asa in suflethappy. si cand ne uitam unu la altu imi zambea si imi facea cu ochiu.si nah dupa aceea am facut cunostiinta ca eu nu stiam cum il cheama. da el pe mine dalaughing. Cand mi-a spus cum il cheama. mi-a zis ca imi spune ceva da nah sa nu ma supar pe el.era fratele unui fost de el meu.De fapt primului meu prieten care era si el acolo cand am auzit sa imi pice fatastraight face. Si mi-a zis ca el stia cum ma cheama si asta.Si nah mi-a zis ca ea zis fratesu ca fata cu care dansezi am stat eu cu ea mai demult si nah m-am simtit aiurea da nu stiu dc nu ca am dansat cu el si astea.chiar mi-a placut. da cand am auzit sa imi pice fata.Si acu ma gandesc numai la el. da nu vreau pentru ca nah e fratele unui fost.si nah cand ma gandesc la el simt ceva. Oare m-am indragostit?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-ai indragostit draga fata.Nu-i cel mai bun lucru care ti se poate intampla, sa te indragostesti de fratele fostului tau, dar viata merge inainte.Nu te rusina, ce ai avut cu fostul e un capitol incheiat si inimii nu-i poti porunci.Asteapta sa vezi daca te cauta baiatul de care iti place, nu trebuie sa faci tu ceva, ajunge ca-ti place.Si toate cele bune iti doresc.Mult noroc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da te-ai atasat de acel baiat si te simti cam prost pentru ca te-ai bagat pe fir cu fratele care e frate cu ex al tau. Pe o parte nu e frumos sa fi cu el dar daca iti place da-i bataie.

| forever4you a răspuns:

Termin-o te rog cu nah-urile astealaughing da te-ai indragostit de el,si daca si el te place de ce sa nu fiti impreuna, adica ce a fost intre tine si fratele lui tine de trecut, el tine de viitor nu-l lasa sa-ti scapewinking

| Dobitoc a răspuns:

Nu am inteles mai nimic din ce-ai scris.Era vorba ca te-ai indragostit de un baiat si nu vrei sa te "combini" cu el din cauza faptului ca este fratele unui "fost".Si acum raspunsul: ce treaba are el cu fostul tau prieten? daca sunt frati nu puteti fii impreuna?

| Dreamer a răspuns:

Da, te-ai indragostit! Si nu, nu gresesti cu nimichappy

| ladyfoarfeca a răspuns:

Nu te`ai simti prost sa fii combinata cu un baiat care e fratele fostului tau iubit? raised eyebrows
E chiar ciudathee hee

| RaluKkkk a răspuns:

Iti spun din experienta DAA esti indragostita dar eu nu cred ca ar trebui sa-ti fie rusine de fostul ai fost cu el gata trebuie si el sa inteleaga(fostul) ca tu ai trecut mai departe chiar daca e frate-su nu conteaza cine e si cum e daca el e alesul inimii tale atunci asa sa fie si daca el e indragostit de tine atunci poate se creaza ceva frumos si minunat ti-am zis nu conteaza poate fi fratele tau vitreg daca asa vrea inima respecta-i decizia sper ca ti-am fost de ajutor funda?