| anonim_4396 a întrebat:

de curand m-a sunat cineva cu un numar obisnuit adica fara numar ascuns si am o banuiala ca e prietenul fostului iubit al unei fete..si nu stiti vreun program cu care as putea sa-l localizez sau chestii de genul pentru ca nu vreau neaparat sa ma duc la politie? P.S.:Scuzati categoria

3 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Doar politia il poate localiza, sorry.

| CristyBv a răspuns:

Depinde de ce telefon are, si oricum daca nu are GPS-ul activat tu nu ai ce face, doar poitia poate sa-l detecteze, daca stie cum oh go on. Oricum in cazul tau nu prea are de ce, si nu o va face. Succes!

| anonima200000000000000 a răspuns:

Multumesc oricum