| Cynthia13 a întrebat:

Imi place de un baiat.Sa va spun si voua cum se comporta si sa-mi spuneti ce parere aveti!
De obicei, ma saluta pe mess in fiecare zi.Ma intreaba pe mine orice lucru, cat de marunt ar fi(de exemplu, dintre atatea fete in clasa, numai pe mine ma intreaba orice nu stie).
Intr-o conversatie pe mess am incercat sa aflu parerea lui despre mine si el mi-a zis:Aceste lucruri nu se spun. Le afli din comportamentul acelor persoane fata de tine.

Odata, stateam in banca, cu o privire trista. El era la un metru in spate cu un coleg si ii zice:Are acea privire.Eu l-am intrebat de ce a zis acel lucru si el s-a asezat pe scaunul de langa mine si mi-a zisbig grine ce esti trista?(si in acest timp zambea foarte frumos).

Cateodata l-am surprins ca ma privea.Cand m-am uitat la el si-a intors repede privirea. Odata m-a sunat(cand era in spital) si am vorbit 20 de minute. Mi-a povestit in detaliu tot ce face, orice lucru cat de marunt ar fi fost el.

In excursie am jucat fantanica si eu a trebuit sa-l pup pe obraz si el sa ghiceasca cine a fost.Cand a deschis ochii s-a uitat la mine zambind si a zis:Ea a fost.

Deci ce credeti? Ma place? Ar mai fi lucruri de spus da eu fac roman aici daca stau sa povestesc.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,te place foarte mult.
Doar ca ceva il opreste sa iti spuna ce simte,poate e si el de conceptia ca dragostea e ca vantul,nu se vede,se simte!
Poarta-te frumos si nu mai fi dezamagita, baiatului ii esti draga mult, ai rabdare!happy

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu zic ca te palce, insa depinde si varsta lui, precum si diferenta de varsta intre voi. Daca e prost crescut si vreau doa sa te pacaleasca, atunci face asta doar pentru a te atrage.Dar daca e cuminte, atunci te place si nu stie cum sa ti spuna.
Bafta!

| ochiverzi91 a răspuns:

Clar, te place! Nu este genul de baiat care sa vrea doar sex, este atent cu tine si la detalii. Se uita la tine, se baga in seama intrebandu-te diferite chestii, asta inseamna ca te crede isteata si descurcareata, si are incredere in tine. Cateodata le invidiez pe unele fete, habar nu au cat sunt de norocoase! happy Bafta! :*

| DizzyXD a răspuns:

Eu asa zic, ar trebui sa iti pui un prieten sa afle parerea lui despre tine.