| ZambetheCaptive a întrebat:

imi trebuie urgent niste iconite cu maica domnului pentru maine si as vrea sa imi dati niste linkuri de desene ortodoxe in maxim o ora niste poze ceva poze desenate...ati prins voi ideea plss am nevoie de ele urgent app sa nu fie prea complicate pentru a le putea face in o ora

3 răspunsuri:
| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Www.google.ro

si app intrebarea asta nu are ce cauta la categoria dragoste/sex. adica totusi...

| iulia_7948 a răspuns:

Scrie maica domnului in google si cauta imagini. o sa gasesti mii