| daria996 a întrebat:

ma intrebam care sunt 5 lucruri pe care fetele nu le stiu despre baieti si 5 pe care baieti nu le stiu despre fete?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt baiat si am sa iti spun 5 lucruri pe care niciodata nu le-as stii de la o fata: Cand sunt plecat cu tirul si ea e acasa, are si ea secretele ei doar nimeni nu cunoaste tot de la persoana iubita, nu voi stii daca ma va iubi cu adevarat, poate are intentii financiare de la mine si incearca sa ma faca sa ii dau bani pe ocolite aici ma prind oricum, nu stiu daca relatia mea va dura toata viata.

| cOnTexT a răspuns:

@inocenta hai incearca sa ma zdruncini happy.

| IooMar a răspuns:

Ce nu stiu fetele despre baieti(unele):si ei plang,si ei sunt timizi, nu sunt asa de puternici preacum par, nu sunt intodeanuna asa de nesimtiti precum o arata.Si ce nu stiu baietii despre fete:nu stiu ce poate face o fata pentru dragostea unui baiat,nu sunt atat de slabe, au multe intimitati, il urmaresc mereu pe cel iubitlaughing

| KasdfghjNY a răspuns:

Aceasi intrebare mi-a pun niste colege zilniclaughing nuse prind ca nu-s robotrolling on the floor pai eu la fete nu stiu:ce preferinte au cu ADEVARAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pana acum trei - patru luni nu credeam in vorba " Si baietii plang cateodata. ", in mintea mea " Ce sa faca? Cum? A? De ce? Doar sunt baieti! ", da chiar sunt baieti, nu roboti fara inima si sentimente, dar pe unii trebuie sa ii zdruncini tare ca sa revina pe calea simtiri.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu stiu despre noi baietii ca si noi avem sentimente, remuscari.majoritatea cred ca suntem insensibili.

| valy03v a răspuns:

Eu sunt baiat si sunt foarte sensibil pentru ca multi baieti plang, sunt timizi, unii ar face orice pentru dragostea unei fete.