| DjCurca a întrebat:

pentru toti cei care joaca Vindictus ...imi spune ceva de site bine am intrat pe site iar nu a mers m-am logat pe site iar nu a mers dupa aia zicea " Disconect from the server " si chestia si site-ul. spuneti si mie cum pot sa il fac sa mearga. Dau funda (scuze categoria dar e cea mai accesata )

2 răspunsuri:
| Storcl a răspuns:

Nu poti juca Vindictus pentru ca esti roman, numai americani il pot juca.Descarca Vindictus Europe.

| edysoru111 a răspuns:

Vreau si eu sa ma apuc sa ma joc Vindictus dar momentan calculatoru meu aro o problema. Minilaptopu meu abia suporta un joc de 1G.Ai reusit pana la urma sa intri? ii fain jocu? sau nu merita sa-l descarc?