| anonim_4396 a întrebat:

Hey,ultimul timp de fiecare dată cînd stau cu prietenul meu și suntem numai noi 2 de la îmbrățișări și săruturi ajungem că îmi sărută sînii în așa mod că mă excită și de cîteva ori mi-a băgat mina în chiloți și face astfel încăt să mă excite și mai mult și de vreo două ori mi-a băgat degetul in vagin și mi-a recunoscut că îi place să mă vadă așa și recunosc că imi place dar aș vrea să știu întru fel el ce simte? și cum fac să știu cînd și dacă e și el excitat?
P.S.(suntem de un an impreuna, eu am 16 și el 17 și suntem amîndoi virgini)

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai ar trebui sa pui si tu mana, sa il simti ca e tare din cauza excitatiei si a ceea ce iti face. Cat despre bagarea degetului in vagin, putina atentie, ar fi preferabil sa se spele inainte pe maini, altfel risti sa faci o infectie locala. Macar servetele umede antibacteriene sa ai tu in geanta!
Daca aveti loc si timp, faceti Petting, nu sariti direct in butoiul cu sex!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai simplu mod de a-l verifica in ce masura este excitat si el in acele momente ar fi sa procedezi si tu in mod similar. Sa-ti bagi mana cel putin in buzunarul pantalonilor sai, sau de ce nu direct in chiloti.Trebuie sa ai doar tupeu si putin curaj, nu de alta dar s-ar putea sa te sperie ceea ce vei simti acolo. happy Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Daca degetul lui este sculat si umed, atunci ii face si lui placere cu siguranta, dar ca sa fii 100 % sigura, trebuie sa procedezi si tu la fel si sa-i bagi un deget in fund. Daca scoate un sunet de uimire, sigur este excitat.

| COSMIN20041705 a răspuns:

Buna,barbatilor le place sa vada cand femeile sunt excitate de ei si gesturile lor

| Ionut_Gratian_1996 a răspuns:

Da barbatilor le place aproape orice la o femeie.