| flavia_7696 a întrebat:

Hey. Vreau sa va cer o parere despre ce mi s-a intamplat mie. Dupa ce l-am vazut, ne-am vazut pentru prima data ne-am privit. eu m-am asezat pe scaun atunci eram la frizerie, era un barbat acolo vorbea cu el, dupa aia lea salutat pe fetele de acolo, el a venit la mine si ma atins de mana. Eu cunosc fetele de acolo. Credeti ca lui i-a placut de mine sau a fost doar la misto. Pentru ca eu atunci l-am visat si am vazut ca mi sa indeplinit visul.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca s-a dat la tine e clar ca ii place de tine. dar ai grija sa nu te foloseasca.

| ElisaMariaXX a răspuns:

Cred ca el chiar te place.

| flavia_7696 explică:

Nu cred ca ar face el asa ceva, pentru ca am vazut ca este de treaba, el nu a incercat sa vorbeasca cu mine acum probabil era prea timid deja de 2 saptamani nu l-am mai vazut.