| Elly1 a întrebat:

Hey,vreau sa vorbim. sa ma lamuriti,si sa trec de pasa asta proasta,,,

acum ceva zile am iesit cu un baiat,baiatul a vrut sa se culce cu mine,iar eu n-am vrut. ieri un prieten de-al meu l-a sunat si l-a intrebat de mine si a spus ca " nu e nimic de capu' meu,ca nu simte nici o placere,ca stau ca o statuie si etc". dar nu inteleg, daca eu n-am facut nimic cu el ca n-am simtit,, dc vorbeste asa?. ma simt aiurea raau. si nu inteleg de ce

71 răspunsuri:
| Elly1 explică (pentru Herea_Mihai_1994):

Probabil credea sa sunt altfel.

| Danysan a răspuns:

Eu sunt Te mai Intreb doar atat?-Il gasesti un baiat oki, dragut sau cu care ai putea sa te saruti? Sunt curios ce o sa imi raspunzi.

| Elly1 explică (pentru Danysan):

Pai daca mi-a sp sa-l sarut, si n-am vrut, inseamna ca nu mi-a placut.iar el apoi a spus sa facem sex, si n-am vrut. iar acum ma vobeste de rau!

| Elly1 explică (pentru Danysan):

Nu stiu ce fac, mi-e si rusine sa ies din casa, alfand la cate a sp el..stiind ca nu-i adv. nimic. nu m-am culcat k el si acum ma barfeste

| CristiIs a răspuns:

A vrut sa te arda, atata tot. Impaca-te cu ideea, next.

| Elly1 explică (pentru CristiIs):

Si nu "m-a ars" si acum ma vorbeste de rau?!

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Cu toate ca sunt un copil, iti spun eu de ce vorbeste asa. Este ofticat ca nu te-ai culcat cu el. A vrut sa profite de tine.

| CorneliaC a răspuns:

Pai fiindca l-ai refuzat si asta l-a facut sa se simta naspa, s-a gandit sa se razbune cumva

| Elly1 explică (pentru CorneliaC):

Si daca o facem cu el, tot de rau ma vorbea?! n-am vrut s-o fac pentru ca n-am simtit nimic!

| CorneliaC a răspuns (pentru Elly1):

Pai, scuza-ma ca-ti zic, da eu imi dau seama ca el nu e decat un prost si tot avea sa se laude daca se culca cu tine, daca avea sa spuna de rau sau de bine, asta n-am de unde sa stiu happy

| Elly1 explică (pentru CorneliaC):

sad l-as suna sa intreb de ce spune asa, dar mi-e ca tot eu ma fac de ras.

| CorneliaC a răspuns (pentru Elly1):

DA sa stii ca eu l-as suna, chiar as fi tare curioasa ce ti-ar raspunde, dar...decizia iti apartine

| Elly1 explică (pentru CorneliaC):

Am ineteles, dar nu pricep, m-a crezut o curva, sau ce? si s-a simtit aiurea ca n-am vrut sa ma cucl cu el? si acum ma vorbeste de rau, in special baietilor.

| CorneliaC a răspuns (pentru Elly1):

Pai posibil e din categoria celor care cauta aventuri de o singura data, si tot posibil sa te fi crezut vreo curva, pentru ca i s-o fi parut ca-i faci (poate) ochi dulci, n-am de unde sa stiu, si normal ca s-a simtit aiurea pentru ca...consider eu...nu e obisnuit sa fie refuzat de fete cand vrea sa faca sex.

| Elly1 explică (pentru CorneliaC):

Si daca-mi spune ca are treaba?! mai bine lasa, tot eu pic rau, as parea disperata.

| CorneliaC a răspuns (pentru Elly1):

Mda...ai dreptate!

| ByByEly a răspuns:

Pai el te vroia doar pentru o aventura si pentru ca la i refuzat s-a pierdut interesul si bine ai facut ai aratat ca nu esti carpa lui si iti vb asa pentru ca acum ca l-ai refuzat te crede un nimeni neimportant asta e parerea mea

| Elly1 explică (pentru CorneliaC):

De asta m-a dus numai in locuri pustii? nu m-am prins..de asta tot imi zicea sa-l sarut daca n-am simtit trebiua s-o fac? nu -i convine c-am facut ca mine si nu ca el si acum sp ca. mai bine iti faci placere singur decat cu mine? de ce ca pic greu sau ce? tot sp ca-s atragatoare si faceam sex?! vai de capu' lui

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Unii baietii in ziua de azi asa sunt, sunt cu fete doar sa se culce cu ele si apoi le lasa. Acest baiat nu e pentru tine, o sa vezi ca sunt baieti care adora fetele timid.

| Elly1 explică (pentru ByByEly):

D-asta m-a dus in locuri d-alea pustii? astepta sa ce?!

| CorneliaC a răspuns (pentru Elly1):

Ah, nu stiam ca te ducea in locuri pustii...laughing Nu te supara, da nu prea-i klumea baiatul asta, fa ceva si scapa de el, lasa sa zica ce vrea, tu cautati de treaba mai departe fara sa-ti pese ce zice el sau altul!

| Elly1 explică (pentru Elly1):

..

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Https://apps.agorapulse.com/tab/contest/18370/entry/546560?sort=vote dai un vote te rog mult braduluiwinking Ma vei face foarte fercit daca vei vota Hai sa fim azi mai buni Un 2014 plin de succes si fericire happy

| contαbαndonαt a răspuns:

Vulpea care n-ajunge la struguri zice ca sint acri.

| Dreams09 a răspuns:

Are imbalsamare usoara pe "creier" este fustrat de aia a vorbit asa doreste controlul in toate, trebuie sa fii atenta si sa deschizii ochisorii happy

| Conficker a răspuns:

Fa un troc, da-l pe o pereche de sosete... (haios dar adevarat)

| Elly1 explică (pentru contαbαndonαt):

Exact.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Elly1):

Asta-i problema lor draguto, las-o asa, astia de genu' nu merita bagati in seama.

| Elly1 explică (pentru Conficker):

E si asta o chestie. laughing)