| Elly1 a întrebat:

Hey,vreau sa vorbim. sa ma lamuriti,si sa trec de pasa asta proasta,,,

acum ceva zile am iesit cu un baiat,baiatul a vrut sa se culce cu mine,iar eu n-am vrut. ieri un prieten de-al meu l-a sunat si l-a intrebat de mine si a spus ca " nu e nimic de capu' meu,ca nu simte nici o placere,ca stau ca o statuie si etc". dar nu inteleg, daca eu n-am facut nimic cu el ca n-am simtit,, dc vorbeste asa?. ma simt aiurea raau. si nu inteleg de ce

71 răspunsuri:
| Elly1 explică (pentru contαbαndonαt):

Sa stii, presupun ca m-a crezut fraiera.

| Amphytrite a răspuns (pentru Elly1):

Probabil pentru ca se oftica tocmai din cauza ca nu te-ai culcat cu el. Se astepta sa ii sari in brate de la prima intalnire si acum vorbindu-te de rau inceaca sa se dea tot el zmeu in fata prietenilor.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Elly1):

Eh nu te mai oftica tu pentru asta, el sa se oftice, ca nu stie cum sa vorbeasca si cum sa se comporte cu o viitoare potentiala partenera.Vai de el.

| AlinaParv a răspuns:

Adevarul este ca nu te iubeste. Asta nu inseamna ca nu esti o fata speciala cu multe calitati bune, desteapta. Pur si simplu nu te merita. Nu se descurca cu asa fata. Majoritatea baietilor se uita dupa anumite forme. Dar un barbat adevarat se uita dupa sufletul tau pur. Si mie mi se intampla ca un baiat sa se uite dupa alte fete. Ba chiar sa spuna ca nu are prietena atunci cand era cu mine. Insa acum ma vor inapoi. M-am schimbat iar asta i-a lasat cu gura cascata pe toti. Fi tu si cand va veni momentul, vei fi apreciata pentru ceea ce esti tu cu adevarat. Iti doresc numai bine! Te pup

| mariusika31 a răspuns:

Vorbeste asa pentru ca este frustrat si din ciuda ca nu a obtinut nimic laughing

| Elly1 explică (pentru AlinaParv):

Cata dreptate ai...sad

| AlinaParv a răspuns (pentru Elly1):

Fa-te bine! happy Asta conteaza. Da-i dracului laughing

| ariamont a răspuns:

Vorbeste asa pentru ca nu poate spune prietenilor ca nu a reusit sa o faca cu tine, nu vrea sa scada in ochii prietenilor, sa nu creada ei despre el ca nu e in stare sa convinga o fata si chestii de genul asta. Crede-ma ca baietii se mint intre ei pe tema asta extraordinar de mult.

Tu doar calmeaza-te, o sa treaca totul, o sa gaseasca alta despre care sa minta spunand ca e nu stiu cum si nu stiu cum.
Relaxeaza-te, nu baga in seama prostiile de pe tema asta din partea baietilor.

| Elly1 explică (pentru ariamont):

Da,in finee. daca procedeaza asa e vai de capu' lui.

| RAY a răspuns:

Omul are tendinta de a se razbuna pe un lucru care i este refuzat, sau facut experimente pe mamifere si sa ajuns la concluzia ca ne razbunam cand nu primim cea ce vrem, asta se numeste frustrare si se vindeca greu, baiatul are o frustrare de aia isi vorbeste asa, treci peste mergi mai departe

| ByByEly a răspuns (pentru Elly1):

Poate el nu vroia ca nimeni sa stie ca tu esti prietena lui poate avea alta.sh bravo nu ai cedat i-ai aratat ca nu esti o carpa