| kristinaaaa a întrebat:

Heyy, aceasta e o intrebare pentru baieti :Ce va place la o fata?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Educatia primita, daca nu e instruita bine atunci trec peste ea, daca se poarta civilizat asa mai merge stii tu mie nu imi place sa am amice care sunt panarame sau pitipoance.

| Phutui a răspuns:

Sanii! si acu veti urla "perversu"

| GenEu a răspuns:

Zambetul de dimineata...
Piele catifelata...
Naturaletea...

| BoBBy a răspuns:

body&soul.

| Daniel123 a răspuns:

Sa fie onesta, Sa fie draguta, Sa fie ingrijita, Sa nu fumeze, Sa stie sa te faca fericit, In "dormitor" sa fie agresiva sa stie sa se joace cu tine, sa fie educata, Sa nu asculte manele sau alte genuri de muzica fara mesaj, intles, (ma rog intlegeti voi). Cam atat!

| elninoema a răspuns:

laughing! nu vreau sa te impresionez intr-un fel dar sa fie buna la corp in primul rand si sa aiba ceva in mintewinking!

| motanelu03 a răspuns:

Sa fie draguta, Sa nu fumeze sh sa ma faca fericit (in dormitor)

| Willis a răspuns:

Să fie feminină, nu băiețoasă. Să aibe 7 ani de acasă. Să știe să se bucure de glumele bune (deci nu exagerate sau proaste). Să spună lucrurilor pe nume, fără frică sau ocolișuri. Să fie cât de cât grijulie la aspectul ei vizavi de partener. Să fie bună în pat, sau măcar să vrea, dacă nu știe. Ar mai fi dar astea cam principalele.

| kristinaaaa explică:

Ms mult pentru rasp astept si altele

| jack_1118 a răspuns:

Pai in primul rand: cum se porta in societate, in al doilea rand ce reactii are si ce simt al umorului are, iar sa fie de gasca si sdsa nu se machieze prea tare, sa fie naturala si sa fie enigmatica.

| dtcvygk a răspuns:

Buna intrebare si eu as vrea sa aflu astabig grin