| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU big grin. De plictiseala am decis sa-mi fac un vlog pe youtube. dar vreau sa am "scenariul" primelor 3 episode[ imi vin cam greu ideile rolling on the floor ]. In fine happy aveti niste idei? Fundita kiss [sczee de categorie >.< ]

Răspuns Câştigător
| ionicutza1234 a răspuns:

Ai putea sa te prezinti, sa vorbesti despre vara, sa spui o poveste / intamplare amuzanta si sa ii provoci pe cei ce te urmaresc sa povesteasca o intamplare, care i-a facut sa sa simta prost, sau o intamplare amuzanta. Poti sa vorbesti despre fricile si hobby-urile tale, sa vorbesti despre vedete. Despre filme si despre seriale, care iti plac, sa ii intrebi pe cei ce te urmaresc ce filme au vizionat, ce le-a placut. Poti sa vorbesti despre prima iubire, despre primul sarut. Multe si multe chestii care iti vin in minte pe parcurs. Succes si sa ne lasi link happy Te pup >big grin

3 răspunsuri:
| adytzaPtk a răspuns:

Of, toti o copiaza pe Tequila!

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci propriul vlog trebuie sa ai propriile idei...

| dey12 a răspuns:

Cand faci un videoclip sa imi dai sa vad ce a iesit si poate iti mai dau eu niste ideihappy