| gabriel_9090 a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu ceva va rog mult. am asculatat o piesa pe autocar la radio era o piesa foarte fain refrenu suna asa deparca fluera si era lung si cand era [partea cand canta era o voce de barbat si canta repede daca stity vreun amanunt despre melodia asceasa va rog din suflet sa imi spuneti cum se numeste si cine canda va rog mult ajutati-ma.mersi mult scuze categoria

1 răspuns:
| luck96 a răspuns:

Ce de date sigur ca stiu le pun imediat in programul meu de cautare (care este,), un program nedescoperit pana acum se numeste you tube! sigur nati auzit de el nu? http://www.youtube.com/watch?v=uu_zwdmz0hE incearca aici si daca nu e asta uitate si tu mai mut pe mtv!