| KaMy a întrebat:

Http://ipinnkypromise.wordpress.com cum vi se pare pls conteaza parerea voastra :D acz ca l-am postat aici dar aici intra mai multa lume

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

OMG! e urat, si despre ce este vorba? jumate scrii cu diactritice.

Si blogul meu pervers e mai misto decat asta

| Puffy_1082 a răspuns:

Heii si eu ma simt atrasa de univers:X:*:*laughing a sunat cam ciudat dar asa ebig grin

| demonangel37 a răspuns:

Este foarte interesanta este ca un jurnal - poveste daca intelegi ce vreau sa spun si imi place si blogul da asa un aer fascinant kisslove struckkiss

| mk_3564 a răspuns:

Salut ღ♥ KaMyღ♥!
Pentru un copil - frumos si profund!
Pentru un elev -necesita cateva corecturi, evita exprimarea messenger macar pentru "about me", poti posta un alt articol in acest "dialect " creeand o sectiune funny.
Cand dam cu "copy-paste" trebuie citata si sursa (Octavian Paler).
Am vrut sa fiu sincer chiar daca risc un "stupid".
Succes!