| AliceHamingway a întrebat:

Http://treiinunu.blogspot.com/ cartea pe care o scriu mai am de lucrat dar vreau pareri si cine imi da si comm primeste funda

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Demn de respect efortul tau,draga mea.
Si tocmai pentru ca nu vreau ca incercarea ta sa fie criticata abuziv,fa-mi favoarea si reposteaza la Arta si Cultura,vei intalni persoane cu sensibilitate si cunostinte critice,care iti pot da o mana de ajutor!
Incearca si continua,se vede pofta ta de lucru, doar ca dai prea multe amanunte, parerea mea.
Si reposteaza!
Multumesc.happy