| Alexandra28Soul a întrebat:

I need help... ce sa-i cumpar prietenului meu de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i iei un obiect decorativ specific Craciunului, o iconita imbracata in argint sau pictatta manual cu Nasterea Domnului daca e credincios, un bibelou, un stilou cu penita de aur daca e genul "intelectual", sa ma exprim asa, un DVD cu un joc video nou apartut daca il pasioneaza, o colectie de CD_uri cu muzica lui preferata, o carte buna, din genul care citeste el si ii scrii pe prima pagina o dedicatie din suflet cu ocazia sarbatorilor, un DVD cu un film romantic de Craciun pe care sa il vedeti impreuna in seara de 24 spre 25 decembrie, ceva de imbarcat(un fular, o geaca, o camasa, o cavata, un pulovar, un trico etc) in culorile care ii plac lui si in stilul care poarta el, un ceas de mana deosebit, o bratara sau un lantisor cu initiala luii din aur sau argint, parfumul lui preferat, la care poti adauga o poza cu voi doi intr-o rama deosebita sau un album cu pozele voastre de cand va cunoaasteti si pana in prezent daca nu i-aimai daruit unul si cu alta ocazie, o felicitare facuta de tine manual si o cutie de bomboane de ciocolata in forma de inimioara, iar daca e major si o sticla de sampanie/whiski/coniac. Sarbatori fericite tie si prietenului tau!

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

De unde naiba vrei sa stim noi ce sa ii cumperi?
Tu esti iubita lui, tu stii ce ii place.

Răspuns utilizator avertizat
| derpiiiiiiiina a răspuns:

Bricheta/parfum/fular/ceva romantic.ce chiar rau de tot cu imaginatia?

| d4ea a răspuns:

Eu zic ceva simbolic. ceva cu care sa impodobiti bradul de Craciun amandoi sau eu stiu parfumuri, ceasuri ai timp tot anul sa ii cumperi...zic.

| Cristiano007 a răspuns:

Incearca sa mergi pe la el sa vezi ce are si ce nu are si ce i-ar placea sa aiba... poate o pereche de sky poate un telefon cu teach-screen. FUNDA?

| LonleyHart14 a răspuns:

Asta depinde de ce gusturi are si de ce buget ai, daca esti dispusa sa cheltuiesti mai mult cumpara-i un parfum sau daca ii place niste manusi pentru bmx sau pentru fotbal (daca are asta ca hobi) si daca ai un buget mai scazut o mica atentie o bratara cu numele lui sau al tau, din argint happy Daca nu intreaba-ti prietenii ce vor ei si poate iti dau ei o idee. Mult succes