| Biutzaaaaa a întrebat:

Idei de jocuri perverse, va rog :* dau funda!

Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Pai voiam sa te judec ca la varsta ta te gandesti la chestii din astea, dar dupa ce l-am vazut pe facebook pe prietenul tau la cat de dragut e, adica dragut e putin spus, e frumos foc, nu pot decat sa-ti urez bafta in relatia asta happy. Si in plus nu sunt Dumnezeu sa te judec, pana la urma e viata ta!

32 răspunsuri:
| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Asa este.Chiar nu iti pare rau de ceea ce faci? chiar te injosesti pe bune acuma. Poate ca nu recunosti asta dar o sa-ti dai seama mie una mi-ar fi rusine adica sa stie toata lumea ce fel de sex fac cu prietenul meu. De imaginea asta care ti-ai creat-o acum singura nu o sa scapi toata viata mai tarziu o sa-ti afecteze relatia care conteaza cel mai mult ca doar nu o sa te mariti cu baiatu asta ...si cum o sa te poata saruta urmatorul tau prieten daca toata lumea stie ca tu ai facut sex oral altuia? daca stia doar el era altceva dar asa toata lumea il va lua si pe el in ras.O sa il tarasti dupa tine si nu stiu daca cineva o sa accepte sa fie cu tine din cauza asta ar trebui sa incerci macar sa intelegi si sa nu te mai enervezi ca aici lumea se mai ia la misto dar nimeni nu iti vrea raul.

| Gicoboy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Preferati sa fiti vazuti? big grin