| Biutzaaaaa a întrebat:

Idei de jocuri perverse, va rog :* dau funda!

Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Pai voiam sa te judec ca la varsta ta te gandesti la chestii din astea, dar dupa ce l-am vazut pe facebook pe prietenul tau la cat de dragut e, adica dragut e putin spus, e frumos foc, nu pot decat sa-ti urez bafta in relatia asta happy. Si in plus nu sunt Dumnezeu sa te judec, pana la urma e viata ta!

32 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Imbraca-te in Ronald McDonald si fa-i un ''happy meal''. thinking

| pietrean a răspuns:

La 15 ani,vad ca deja esti"experta"in sex oral(am citit in "intrebarile" tale)! Acum vrei sa inveti si "jocuri perverse"!
DAR CARTE,CAND MAI INVETI? Ca maine, poimane, ne intrebi cum ai ramas insarcinata, ca doar ai facut sex oral! Cred ca te consideri doar "obiect sexual" si de asta vrei sa-l satisfaci pe prietenul tau.
Si atentie la tipi ca Gicoboy:vezi la "intrebarile"lui, ce intrebari a postat.

| Biutzaaaaa explică (pentru pietrean):

Vad ca toti aveti ceva cu LA 15 ANI...ce e gresit? Sunt mare deja si stiu cand sunt pregatita sa fac asta.de invatat nu duc lipsa.sunt la biochimie si am note foarte bune.de asemenea stiu si engleza si germana si italiana deci nu duc lipsa de invatat.nu-ti fa griji.SI NU SUNT UN OBIECT SEXUAL! SA-TI FIE CLAR! Si nu pot ramane gravida de la sex oral deci... laughing

| pietrean a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Tu te consideri MARE,dar esti oare destul de maturizata psihic si fizic? Dupa cum vezi,multi cred ca NU!
Chiar "nu-mi fac griji",daca stii engleza,germana,italiana,chimia(poti sa si minti, ceea ce este evident).Dar imi fac griji, ca fete ca tine, gandesc si fac ceea ce gandesti si faci tu, pe plan sexologic.Si crede-ma(sunt destul de matura, la varsta mea), ca esti considerata obiect sexual(baietii asa considera fetele ce fac asa ceva) si ceea ce este mai rau, este faptul ca accepti.
Chiar crezi ca toti iti vrem raul?(Inafara de Gicoboy.Vezi la intrebarile lui,cam ce fel de tip este!)
Nici macar nu ai fost in stare(asa de "mare"esti),ca sa-ti dai seama, ca am citat din intrebarile altor fete, de varsta ta, referitor la "a ramane gravida, din sex oral". Stii ce boli poti lua de la acesta practica sexuala? Intreaba-ti parintii si vezi ce parere au!

| Biutzaaaaa explică (pentru pietrean):

De ce as minti in privinta a ceva ce stiu. tatal meu este medic iar el stie deja engleza, germana, italiana, franceza, araba si spaniola.el m-a invatat si pe mine.la fel mi-a creat pasiunea pentru medicina de mica.invat in fiecare zi de la tata.si ca sa stii el nu ma considera un obiect sexual.el ma iubeste si punct.stiu ca voi credeti ca sunt prea mica si nedezvoltata dar eu ma simt pregatita si asta conteaza.si da stiu ce boli pot contacta de la asta dar pana acum nu am patit nimic.cred ca asta se datoreaza igienei prietenului meu

| pietrean a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Chiar nu merita sa ne pierdem timpul cu tine!
Imi pare rau sa spun asta,dar daca nu ai incredere in sfaturile noastre, ale unor straini, care iti dau sfaturi despre viata, dezinteresati, chiar nu meriti.

| Biutzaaaaa explică (pentru pietrean):

Nu e ca nu am incredere sau chestii de genu, dar voi vreti sa ma opriti total din a face asa ceva.ba ca nu am varsta necesara ba ca nu am valori morale ba ca nu sunt dezvoltata... :d

| Foxyyyy a răspuns:

Dar tu nu ai pic de valori morale?! Am intrat pe facebook-ul tau si am vazut ca deja esti facuta de rasul lumii, ca iti dau unii niste comentarii care mai de care despre tipul ala care vrea sa i-o sugi sau ce-ti mai cere el. Daca de acum ai inceput asa, pe la 18 ani cum o sa mai ajungi?!

| Biutzaaaaa explică (pentru Foxyyyy):

La ce valori morale te referi? La care comentarii? La ale colegilor mei de clasa care fac misto doar pentru ca noi am facut asa ceva si ei nu? Iti zic de acum ca sa stii ca nu are nici o legatura ce fac acum cu ce voi face la 18 ani.eu imi iubesc prietenul si vreau sa il fac fericit.asta e tot.iar alti prieteni de pe facebook sunt doar gelosi ca prietenele lor nu le fac asa...

| Foxyyyy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Nu te gandii ca am ceva impotriva cu sexul, e vorba ca doar te faci de ras si te injosesti. Ai o relatie serioasa cu prietenul tau? Ai spus ca sunteti friends with benefits, nu o mai da la intors!

| Biutzaaaaa explică (pentru Foxyyyy):

Pai asa a inceput totul.cu friends with benefits. oricum mie imi placea de el din clasa a treia.acum pot sa spun ca avem o relatie stabila.eu merg si la el acasa.am sa merg si in vacanta asta care vine, inainte de craciun cred.deci pot sa zic ca suntem ok.si cu ce ma fac de ras? Cu ce ma injosesc?

| Foxyyyy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Eh mai si intrebi,esti inca mica,naiva. O sa-ti dai tu seama mai tarziu,poate. Un baiat nu poate avea o relatie serioasa cu fete ce vor friends with benefits,plus ca ai zis ca ai facut doar sex oral. Deci beneficiul era numai pentru el, sa inteleg. laughing Tu ai zis ca-l iubesti, dar esti sigura ca el nu doar te foloseste? Pari doar un obiect sexual, nimic mai mult. Asta inseamna si friends with benefits, sex si atat.

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Esti nebuna fata dragalaughing)))

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Si de ce ma rog spui asta? raised eyebrows

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Asa este.Chiar nu iti pare rau de ceea ce faci? chiar te injosesti pe bune acuma. Poate ca nu recunosti asta dar o sa-ti dai seama mie una mi-ar fi rusine adica sa stie toata lumea ce fel de sex fac cu prietenul meu. De imaginea asta care ti-ai creat-o acum singura nu o sa scapi toata viata mai tarziu o sa-ti afecteze relatia care conteaza cel mai mult ca doar nu o sa te mariti cu baiatu asta ...si cum o sa te poata saruta urmatorul tau prieten daca toata lumea stie ca tu ai facut sex oral altuia? daca stia doar el era altceva dar asa toata lumea il va lua si pe el in ras.O sa il tarasti dupa tine si nu stiu daca cineva o sa accepte sa fie cu tine din cauza asta ar trebui sa incerci macar sa intelegi si sa nu te mai enervezi ca aici lumea se mai ia la misto dar nimeni nu iti vrea raul.

| CorneliaC a răspuns:

Mda...

| Biutzaaaaa explică (pentru CorneliaC):

?

| Biutzaaaaa explică (pentru CorneliaC):

Multumesc mult de tot! happy Apreciez

| CorneliaC a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Pai voiam sa te judec ca la varsta ta te gandesti la chestii din astea, dar dupa ce l-am vazut pe facebook pe prietenul tau la cat de dragut e, adica dragut e putin spus, e frumos foc, nu pot decat sa-ti urez bafta in relatia asta happy. Si in plus nu sunt Dumnezeu sa te judec, pana la urma e viata ta!

| Biutzaaaaa explică:

Ce adica eu nu exist acum? ce logica e asta? e un site pentru intrebari.pe langa ca am si profilul de facebook pus aici tu mai zici si ca nu exist? unde e logica?

| fotbalistata a răspuns:

Hm...a trecut haloweenu' ca erau idei destule happy

| Gicoboy a răspuns:

Mie imi place sa ma arat la web si sa fac dragoste in aer liber unde stiu ca pot fi vazut si de altii. O singura data am incercat si de fata cu prietenii la un chef, dar tensiunea e mare cand ai si alte pretendente in jur.

| Biutzaaaaa explică (pentru Gicoboy):

Mda stiu nici mie nu imi place sa fim decat eu si el

| pietrean a răspuns (pentru Gicoboy):

Esti exhibitionist si acest comportament sexual, are consecinte importante asupra celor din jur, mai ales cand este facut in loc public( mai este sanctionat si de lege!).

| Biutzaaaaa explică (pentru pietrean):

Foarte adevarat!

| pietrean a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ce este "foarte adevarat"? Ceea ce am spus fata de tine?

| Biutzaaaaa explică (pentru pietrean):

Am zis ca e foarte adevarat ceea ce ai zis despre webcam la comentariul lui Gicoboy sau cum il cheama laughing)

| Gicoboy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Preferati sa fiti vazuti? big grin

| Teq33 a răspuns:

Ai varsta legala pentru asa ceva? mama ta stie ce vrei? laughing)

| Biutzaaaaa explică (pentru Teq33):

Nu exista o varsta legala.cand te simti pregatita.asta e tot happy

| pietrean a răspuns (pentru Teq33):

ARE 15 ANI si este deja "initiata"in sex oral!