| Biutzaaaaa a întrebat:

Va rog sa imi sugerati niste jocuri perverse ca eu nu mai am idei.Nu chiar orice fel de joc, sa poata sa fie jucat de cineva de 15 ani.Limita maxima ii blowjob si nimic mai mult. Idei? +Funda happy

14 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ştiu că-ţi răspund după enşpe luni, dar nu mă pot abţine. Dacă la 15 ani ai făcut deja m*ie de atâtea ori, chiar vreau să văd ce curvă de lux ajungi pe la vreo 20-21 de ani. PS: Să treci şi pe la mine să-ţi văd moaca şi mersul.

| Biutzaaaaa explică (pentru AikkoxD):

Wsm.pot sa fac ce vreau dar pe curve nu le sport.eu iubesc un singur baiat si asa va fi mereu.nici macar nu ma pot gandi sa fac asa ceva la alt baiat.bleah.

| AikkoxD a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Aşa spun toate de genul tău. Eu sunt într-o relaţie de 6 ani şi tot n-am făcut aşa ceva.

| Biutzaaaaa explică (pentru AikkoxD):

In primul rand eu nu sunt tu deci nu putem face toate la fel happy dar eu cand spun ca iubesc un baiat chiar la asta ma refer.mi-a luat 3 ani sa ii pot spune ca il iubesc.il plac din cls 3-a deci...

| Foxyyyy a răspuns:

Blowjob la 15 ani? Sper ca glumesti copilo.

| Biutzaaaaa explică (pentru Foxyyyy):

Zici ca as avea 5 ani asa vorbesti.sunt mare deja.am facut-o de 3 ori pana acum.nu e ca si cum nu as stii ce fac laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Mi-e mila de tine si de viitorul tau. 15 ani nu e varsta pentru a intretine relatii sexuale, dar nu-mi bat capul, doar nu eu te-am crescut in halul asta, iti distrugi singura viata si statutul in societate. Si daca stii asa de bine ce sa faci, de ce mai ceri idei? laughing

| Biutzaaaaa explică (pentru Foxyyyy):

Nu imi pasa ce gandesti despre mine pisi. Eu doar am cerut cateva idei de jocuri pentru ca am jucat deja tot ce stiam.nu v-am zis sa imi spuneti daca procedez bine sau nu.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ok iti zic un joc pe care-l poti juca la 15 ani : prinselea. Nu acum pe bune,nu e vorba de ce gandesc eu laughing, daca tu crezi ca numai o persoana nu are o parere buna in legatura cu asta, inseamna ca traiesti in jungla. Si pe TPU clar nu o sa-ti dea nimeni idei de jocuri perverse, avand in vedere ca ti-ai specificat varsta, majoritatea doar cand aud de sex oral incep sa critice si sa jigneasca.

| Andrei09768 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cum dracu își distruge viața dacă face sex? Ești încuiată la cap ca dracu'

| Zuupass a răspuns:

Ia-ti un joc mmorpg si cant alti is pe brb f u t e i laughing)

| Zuupass a răspuns (pentru Zuupass):

Glumesc dar ar fi o idee

| Mataziceadevarul a răspuns:

X si 0

| Biutzaaaaa explică (pentru Mataziceadevarul):

X si 0 pe dezbracate te referi nu-i asa? laughing))