| Mitroi_Alexandru_1999 a întrebat:

Ies sâmbăta cu o fata cu care am vorbit doar pe messenger și ea zice ca ieșim ca prieteni, am vreo șansă o cuceresc?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Daca tu nu stii, cum sa stim noi. Sansele sunt intre 0-100%.

| corbulalbrosu a răspuns:

Totul va depinde numai si numai de tine. In foarte mare masura de modul in care te vei comporta, de caracterul tau, si poate ca in primul rand de sarmul afisat, Pentru a fi bine informat trebuie sa stii ca sarmul reprezinta capacitatea unui barbat ''sa faca praf o femeie'', sa-i infranga împotrivirea si sa o convinga ca merita sa devina prieteni/iubiti chiar daca initial ea nu este convinsa. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, șanse mai mari de 0. Dar dacă vrei ca să și dureze, trebuie apoi să poți păstra ce ai cucerit. Asta se învață.

| flixbuster a răspuns:

Esti pe scara gresita.

http://www.laddertheory.com/ladderconstruction.htm

Ori vei fi tarfa ei intelectuala ori te va face de bani insa **** ai sanse foarte mici sa vezi, si mai mici sa atingi si cele mai mici sa ****.

Răspuns utilizator avertizat