| marius123marius a întrebat:

Mie imi place de o fata si intro zi i-am zis ca o iubesc asa direct pe messenger si o crezut ca glumesc. ca stia ca eu vorbesc in gluma de multe ori tot am incercat sa-i zic de 2 zile sa iesim sa ne intalnim si am mai vorbit pe mess
Oare ce as putea face?
Vreun ajutor? ea nu ma crede ca o iubesc....tot asa imi zice

7 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Nu o iubesti. Esti doar atras de ea, n-ai cum sa iubesti pe cineva. Si declaratiile de genul asta nu se fac pe mess, asta-i cam marea greseala pe care ai facut-o.
De obicei unei fete ii zic 100 de insi ca le iubesc, insa de ce crezi tu ca ar sari in bratele cuiva?
Iubesti? Dovedesti, nu zici pe mess.

| marius123marius explică (pentru Nu):

Nu ai inteles ce am zis eu...
fata iesea cu mine, da sunt atras de ea
si acum 3 zile i-am zis ca o iubesc si n-am mai iesit cum sai dovedesc.
si daca chiar am iesi cum as putea?

| SeNnd a răspuns:

Spune-i si tu ca o iubesti again si ii zici daca nu ma crezi sa nu mai vorbesti niciodata cu mine si daca fac vreo gluma proasta te las sa dai in mine cu ce vrei))

| marius123marius explică (pentru SeNnd):

laughing nu merge asta sunak o gluma :l

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce te ar crede ca o iubesti cand nici macar nu ati iesit impreuna. Probabil ca fata aia e cu picioarele pe pamant cat de cat.

| PiTbulL26 a răspuns:

Fii si tu mai impunator.Zii ca nu glumesti si ca ai vrea o relatie cu ea. Simplu

| PiTbulL26 a răspuns:

Fii si tu mai impunator.Zii ca nu glumesti si ca vrei o relatie cu ea.Simplu