| trista_5619 a întrebat:

Il iubesc prea mult ca sa-l parasesc,,,, dar l-am iertat de prea multe ori, si ma doare sufletul cand stiu ca va mai gresi, si eu il voi ierta din nou ca o proasta, cand imi va veni si-si va cere iertare de multe ori,, asta e rau ca ma convinge de fiecare data. Nu stiu ce sa fac, confused toti imi spun sa-l las, dar e usor a spune, eu il iubesc, iar inimii nu-i poti porunci... crying vreun sfat, ceva,, nu stiu...

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

"si toti prietenii-mi spun...mai bine sa-mi vad de drum!"
http://www.youtube.com/watch?v=A2f427Viucw&NR=1
Gasi si eu melodia azi,dar nu ma caracterizeaza,Tie ti se potriveste!

Pur si simplu gandeste-te,ce e mai important? Tu,sa iti revii,sa iesi din cercul asta in care te misti intruna,sau el,caruia ii e bine oricum?
Eu zic ca tu esti cel mai important lucru pe care-l ai,si ca inimii ii poti porunci,ca doar e a ta.Dra trebuie sa fii puternica,sa te autodepasesti,si sa nu te mai uiti inapoi.Pui in balanta, in stanga ce doare si in dreapta ce alina, si ai sa vezi ca se lasa rau spre stanga talerul.

Răspuns utilizator avertizat
| unknow a răspuns:

Lasa`l sau nseala`l! isi bate joc! nu merita! parerea mea!

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai uite un sfat:inama ta zice a tu trebuie sa fii alaturi de el dar inima lui oare ce zice:s mai bine fa ce simti si lasa inima in pace ca de fiecare data inima te face sa suferi nu stiu...asta este parerea mea sper sa te ajute:Xfunda daca se pooate:X