| sufletratacit a întrebat:

Imi dati si mie statusuri gen:"sa taci cand vorbesc eu! nu-mi place sa minti atata timp cat mint si eu! nu-mi place sa-mi spui pa nu uita asta e replica mea"FUNDA

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

[sunt proast crescuta.dp cum ar zice unele. care se cred prea doamne ca sa`mi inghita glumele]"

Poate am aere'n cap, asta e problem@ mea NU MA SUPORTI.Asta e doar problema TA! Nu ma cunosti nu mai comenta! Ai grija de viata TA nu de a MEA.

Esti tare in clanta doar cand e de fata multa lume cand esti doar tu cu mine spui ca au fost glume mai amuzant e ca ai rostit si nume acu te scuzi ca tarfele cu fel de fel de numewinking

Nu respect pe nimeni ...Nu respect ce mi se impune.sa stii.E foarte Simplu. E Felul Meu de a fi__ ::.

Nu sunt deloc modesta si ma pis pa tine.Nu ma cunosti, deci nu vorbi da mine.Nu poti sa ma suportzi? Asta`i doar treaba tha! Da chiar si-asea mai da`te`n poola meah

N`am nevoie d educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse d vre`un ratat Pentru Mine`s D ***winking

cu toata frumusetea ta esti un nimic in fata meawinking

.azi imi mErGe bN, Maine imi mErGe rAu.Dar imi VaD De DrUmUl meu. dusmaniI vorbesc dar Nu'i IaU In SeAmA.FiInDkA imi FaCk mare ReClAmA"

:X cand lumea imi zice ca am cate un defect,zambesc discret si intreb: u chiar te crezi perfect?

am auzit ca lumea vorbeste cam mult,n`am timp sa stau sa ii ascult, n`am timp de vorbe`n vant si bineinteles n`am timp de niciun gen de tarfe."

Complimentele tale nu ma ridica, criticile nu ma coboara. sunt ceea ce sunt, nu ceea ce vor altii sa fiuwinking"

Respectul e ceea ce primesti pentru ce faci si o faci bine. Tu ma barfesti destul, deci din respect ma pis pe tine."

cand ma analizez ma detest, cand ma compar sunt multumitahappy"

"Ti-am zis sa taci ca-mi faci mii de dracichatterbox"

"La ToT Pa$u $UnT VoRbiTa De RaU $i Nu'Mi Pa$a IN CiUdA La toti Du$MaNi DuC ViAtA FrUmOa$a:X.Eu $UnT FeRiCitA Cand ALta Ma iMiTa.Ca ImI FaCe PbUbLiCiTaTe GrAtUiTa

eu te fac dintr-o miscare ca is fetita cu valoare, is fitzosa nu`ti convine? zii lu matha` nu zii mie

Uite'ma si invata stau mereu cu drept'un fata. Poti sa te uiti da nu copia. K lumea imi stie valoarea."

Aparitia ta suceste capetele Aparitia mea suceste mintilewinking""

| cristina_9853 a răspuns:

EA:nu cred ca va mai fii la fel, cat am gresit ca l-am mintit...nu mi-am dat seama, nu m-am gandit.EL:, merau o sansa i-am dat dar ea nu s-a schimbat. nu pot continua asa. renunta la ea.

| cristina_9853 a răspuns:

Un zanbet nu se plateste, dar valoreaza.Il imbogateste pe cel care il primeste si nu il saraceste pe cel ce-l daruieste dureaza o clipa dar se pastreaza in minte nimeni nu e atat de bogat sa nu primeasca un zambet si nimeni nu e atat de sarac sa nul poata oferi

| cristina_9853 a răspuns:

Dc ai distrus o inima ce te iubea...pentru simplu fapt ca incerca sa-ti arate greselile facute de tine zici ca ma iubesti''prostii''daca ma iubeai nu imi aduceai lacrimisadsad

| cristina_9853 a răspuns:

Funda?

| Georgiiii_6927 a răspuns:

Intra pe site-ul meuu:x : http://www.sweety-ea.webs.com/ poatee te va ajuta 8-> sa gasestii cateva statusurii in genul` celuii ce`l cautii tu:X. sper sa fii multumitaa;). FunditSsa`?>:D<