| cosmin0762298981 a întrebat:

Imi e frica ca ma inseala gagica ce pot face sa nu ma insele niciodata? big grin

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Cand nu ai incredere in tine si ti se pare ca esti mai prejos decat ea, atunci se naste frica asta de a nu cumva sa o pierzi. Stiu sentimentul si il stiu prea bine, dar iti zic si tie ce-mi zic mie, atata timp cat e frumos, e langa mine si nu l-am prins cu minciuna, atunci ma stresez degeaba. Fa si tu asa, poate merge. Daca totul e frumos nu ai de ce sa-ti faci griji aiurea si daca te inseala, se va afla pana la urma si oricum vei fi ranit indiferent de motiv. Dar decat sa se desparta de tine ca esti gelos si sa iti faci mustrari de constiinta pe chestia asta, mai bine stai in banca ta. Pe nimeni nu poti forta sa tii langa tine si de altfel nu e nici normal, ca in fond, dragostea trebuie sa fie reciproca, trebuie sa vina din suflet, nu sa fie fortata, iar daca vei descoperi ca te inseala, nu te merita, nu-ti merita dragostea, intelegi? Pana la proba contrarie incearca sa ai incredere in ea, crede-ma ca e mai bine. Succes.

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Practic, nimic! Maturizeaza-te!

| fabiola a răspuns:

Fidelitatea se cumpara cu fidelitate dar nimeni nu-ti da nici o garantie!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea mai bine lasa fata in pace!

| yuli10 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si sa fii mai putin paranoic. nu te mai gandi atat de mult la ce sa faci sa nu te insele, ci la ce sa faci ca sa se simta bine alaturi de tine. daca o vei rasfata, dar asta nu inseamna sa o sufoci, si te vei purta frumos cu ea totul va fi ok.

| georgiana a răspuns:

Fugiti in desert laughing
Dovedeste-i ca tu esti totul pentru ea si invers si nu lasati pe nimeni
si nimic sa va desparta.by`

| TipulVerde a răspuns:

Ce ar fi daca ai avea incredere in relatia voastra si in dragostea care va leaga? Hmm?

| IngerPierdut a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa nu te insele, daca vrea sa te insele, te va insela indiferent de ce vei face tu...trebuie sa fi doar tu, sa te comporti cat mai frumos cu ea. Daca nu tine la tine asa cum esti atunci te va insela indiferent de ceea ce vei face.Mai bine traieste clipa si fa-o sa se simta cat mai bine alaturi de tine deoarece am impresia ca tu doar presupui ca te inseala.

| NoMore a răspuns:

Leag-o de pat.

| soseta ucigasa a răspuns:

Sechestreaz-o in beci, leag-o de maini si de picioare si nu o mai lasa sa vada alti barbati!

| NYC a răspuns:

Nu o insela nici u, desi ti se pare nedrept ca ea sa o faca! incearca sai demonstrezi ca tii la ea!

| Cristian_1672 a răspuns:

Nu fi prostut! incearca sa gandesti altfel! incearca sa o ti cat mai mult timp langa tine! ( nu prea mult ca... )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea28 sa te duci dracului scuze expresia ma sa nu aveti incredere in femeii sunt curve toate. cea ce trebuie sa faci ca sa nu te insele este. nai ce sa faci laughing tot te va insela odata si odata pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate tu crezi da pune pe cel mai bine prieten sa vada ce face unde se duce atunci cand nue in preajma ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca vrei sa stii si eu am auzic ca ma inseala ca invat la buzau si ea e la tara. astia mi-au spus ca ma cam inseala daca e adevarat o tin sa o ***... bafta si aveti grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce poti sa faci sa nu te insele dar stiu cum poti sa afle daca o face : http://hi5.com/......otoUser.do