| pupici_9914 a întrebat:

Imi plac baieti cu ochii albastri si parul blond. o alegere bune? scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| Kafeeaua a răspuns:

Pai da!
Multi au ceva cu baieti cu parul blond dar eu nu am nimic in potriva mai ales ca au ochii albastri!(imi plack moooolt)
mai sunt amintiri ceva de genu: nu iubi un blond ca e vagabont. iubeste un brunet ca e mai deshtept...prosttiiii!laughing
adica fiecare are gustul luibatting eyelashes
mie de exepmlu imi plac baieti brunetzi cu ochii verzi day dreaming

dar buna alegerea ta!

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da! love struck Si prietenul meu e asa si imi plac ochii luiiiii la nebunie:d

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Mai pe scurt iti plac Moldoveni rolling on the floor))

| anonimatus a răspuns:

Baietii astia sunt cam rari si blonzi si ca ochi albastrii dar daca ii gasesti e o alegere super.mie de ex imi plc baietii inalti brunetzi si cu ochi caprui inchis love struck

| Mysterio_2089 a răspuns:

Da, e una buna, si eu am ochii ca cerul senin, pacat ca nu sunt blond

| razvan_2461 a răspuns:

Pai e o alegere buna. Eu sunt blond cu ochi albastri insa nu vreau sa ma laud pe aici ca nu e site de laude. Mult noroc cu baiatul pe care-l placi.

| razvan_2461 a răspuns:

Ii dau dreptate lui anonimatusul. Eu sunt singurul baiat din clasa blond si cu ochi albastri. Insa e bine ca nu exista si glume cu blonzi ca...iesea urat. laughing