| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voua va plac baietii cu ochii albastri parul blond si timizi?

38 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,imi plac

| Loredana96 a răspuns:

Oh...ma topesc! Eu consider astfel de baieti norocosi laughing pentru ca sint sigura ca nu sint unica care adora astfel de baieti.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

De ce nu sunt si eu blond cu ochii albasri
crying(((

| PolishJew a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Si eu ma intreb de ce nu sunt un baiat normal.

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru PolishJew):

Cum nu esti ma un baiat normal?
Esti blond, ai ochii albastri, daca esti si putin inalt (1, 70-1, 80) esti perfect.
Gresesc?

| PolishJew a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Nu dar ma cam enerveaza ca am niste semne din nastere care imi strica toata fata si imi vine sa ma omor cand le vad.Si inca un semn undeva sub burta si nu pot face nimic ca daca il sparg posibil sa fac cancer...Cum ti se pare?

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru PolishJew):

Sa imi bag picioarele, am scris un raspuns destul de lung si nu situ cum am ajuns pe google!
Incerc sa rescris mai pe scurt.
E naspa ca e posibil sa faci cancer, la fel cum e naspa ca eu pot ramane orb (trebuie sa fac topografie corneeana, deoarece sunt suspect de......am uitat cum ii zice...dar stiu ca poate provoca orbirea). Asta cum suna?
Mai e si chestia ca fetele se uita la corp, ochi (aici ai avantaj), caracter. Eu care nu am un corp prea reusit, sunt urat si cu caracteru stau binisor, dar nu suficent, ce sa mai zic?

Nu-ti face probleme, viata merge inainte, nu are rost sa fi trist (e ciudat sa zic eu asta)! O singura viata avem, care merita traita!

Răspuns utilizator avertizat
| raluk27 a răspuns:

Mie una, NU.
Nu-mi plac blonzii, in general. Ma duc cu gandul la Brad Pitt, pe care il detest, ca fizic. Prefer santenii si brunetii.
Ochi albastithinking Hmm, da, sa zicem. Culoarea ochilor mi-e indiferenta.
Timizi. Iar un mare nu. Pt ca ajung sa trag eu de ei si pana scot un cuvant, imi cresc peri albi.

| Cristiann25 a răspuns:

Parca ma descrii pe mine aici (sunt baiat) dar nu mai sunt asa timid ca acum cativa ani cand eram un copil.Recunosc sunt putin timid la prima intalnire pana cunosc o fata dar apoi nu mai am treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Având în vedere că şi eu sunt blondă cu ochi albaştrii şi timidă, da!
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...prefer baietii bruneti cu ochii caprui si nu foarte timizilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Da! Baietii cu ochii albastri si parul blond sunt foarte draguti! Daca sunt timizi este ok pentru poti avea mai multa incredere in ei! Parerea mea! :*

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Sincer,mereu am visat a ma casatoresc cu un blond cu ochii albastrii.

| rikkimady16 a răspuns:

Nuhappy nu imi plac baietii timiz. nu imi plac nici aia prea... prea.
imi plac baietii cu ochi albastri, dar nu blonzi si imi plac baietii blonzi, dar nu cu ochii albastri.
sunt dificilabig grin

| qarim a răspuns (pentru rikkimady16):

Daca nu ai fi spus ca esti dificila n-ar fi observat nimeni laughing

| rikkimady16 a răspuns (pentru qarim):

Ma gandeam ca nu o sa observati si v-am dat o mana de ajutorlaughing

| qarim a răspuns (pentru rikkimady16):

Ce scumpa esti tu smug

| rikkimady16 a răspuns (pentru qarim):

Ce sarcastic esti tusmug

| qarim a răspuns (pentru rikkimady16):

Se vede? happy

| rikkimady16 a răspuns (pentru qarim):

Nu, deloc... da, foarte mult, dar de ce intrebi?

| qarim a răspuns (pentru rikkimady16):

Am intrebat si eu tongue

| rikkimady16 a răspuns (pentru qarim):

Ok:p

| qarim a răspuns (pentru rikkimady16):

Zi-mi ca ai un ID. poate mai vorbim smug

| rikkimady16 a răspuns (pentru qarim):

O sa te dezamagesc de data asta. consider ca nu avem ce sa mai vorbim. am ras putin pe seama faptului ca sunt dificila si o scumpa bineinteles, dar nimic mai mult. :*

| rikkimady16 a răspuns (pentru rikkimady16):

Si faza cu "scumpa"... sper ca ti-ai dat seama ca sunt sarcastica happy

| PolishJew a răspuns:

(^_~)

| Andreea9595 a răspuns:

Da.

| gabytzu707 a răspuns:

Soram,ea ii topita dupa unul

| ThisGirlHere a răspuns:

Ii ador... puppy dog eyes Sunt adorabilitatea intruchipata. big grin

| Siimiiiiii a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului sau al ochilor, dar daca este timid ce poti vorbi cu el... trebuie sa fie unpic ''dezghetat'' sa zicem...

| OnlyTeardrops a răspuns:

Da love struck