| CopilaEmo a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Care din urmatoarele 3 combinati va plac cel mai mult la o fata:
1)ochii caprui si parul brunet?

2)ochii albastri si parul blond?

3)ochii albastri si parul saten deschis?

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Nu prea are importanta, conteaza ce are in capul ala laughing

7 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ai uitat de brunete cu ochi verzi/albastrii. laughing

| MajorAsshole a răspuns:

Mie imi plac cele fara par si cu un singur ochi. Sa fie verde, de preferatwinking Merge si albastru. Si negru. Si caprui. Si fosforescent.

| bsb a răspuns:

2. Sunt mai frumoase, si nu sunt proaste asa cum multi zic. e doar o idiotenie.Desii mentionez ca toate fostele mele au fost satene. dar blondele cu ochi albastrii sunt... minunate

| Magoo88 a răspuns:

Daca este blonda ochii numai conteaza love struck

| BlackOrangee a răspuns:

Sunt de acord cu Ayleebig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii de culoare cacanie si cheala

| fetitzadulke26 a răspuns:

Ai mare dreptate ayleelaughing)