| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de ceva timp de un baiat de la mine din scoala...e mai mare cu doi ani ca mine dar e mai serios decat restul, nu se prea baga in seama pfff. Habar nu am cum sa ma bag in seama cu el, ce sa-i spun...el nici nu stie de existenta mea straight face doar eu il mai filez prin pauze laughing Vreo idee ceva? Nu vreau sa par nici o pitzi disperata gen : Ooo ce dragut esti, n-ai vrea sa ne vedem? nu e genul meu. Va rog cateva sugestii.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fileaza-l pana-ti trece. Alta varianta cu rezultat fericit pentru tine ne exista.

| dreamgirl94 a răspuns:

Incearca sa vorbesti chestii seci la inceput si vezi cum merge treaba