| cosminnick3000 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa, dar nu sunt foarte apropiat de ea. Problema este ca nu stiu ce sa ii spun. Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Incearca s-o faci sa te placa, vorbiti, glumiti, iai apararea ajut-o cand are nevoie etc.Roaga un prieten s-o intrebe daca te place si daca da ei poate nu o sa-ti mai fie rusine sa stai langa ea.Si atunci puteti fi impreuna, vezi tuwinking

| Anastasya01 a răspuns:

Ohh.)Incearca si tu cevaa.))Sa incepi discutia.)Bafta

| Copiluț a răspuns:

Poti sa ii spui... sau sa ii ceri E~mailul. facebook`ul si sa vorbiti mai mult sa va cunoasteti mai bine.