| cristiana_9646 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare si nu stiu daca ma place prima oara eram prieteni buni si cand un coleg i aspus nu prea mai vorbeste cu mine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Yoanna_4969 a răspuns:

Poate nu mai vorbeste pentru ca e timid... Poate vedea in tine doar o amica de treaba, iar acum ca stie ca il placi nu mai poate fi atat de curajos... Eu zic sa mai astepti sa treaca timpul. O saptamana-2. Si va merge totul de la sinewinking

| Silvia78 a răspuns:

Pai...sa sti ca acel coleg e un nesimtit...adica am patit-o si eu sa am incredere in cineva si sa gresesc. Baiatul de care iti place trebuie si el sa te placa si incearca sa nu il obligi. Eu spun sa il ignori. Adica cand un baiat se vede ignorat de o fata atunci se simte mai atras de ea deoarece vrea atentie. La mine a mers happy si fi tu insati.

Mult succes!

| cristiana_9646 explică:

Dacami raspundeti dau funda