| girlpink44444444 a întrebat:

Imi place de un baiat.
De cand stie ca-l plac nu ma mai saluta.
De cand sunt de dupa-amiaza el i-a spus ceva unui prieten de-al sau, nu stiu ce, dar stiu ca i-a spus ceva pentru ca, prietenul lui cand trec pe langa el tot se uita la mine( el niciodata nu se uita la mine cand trec pe langa el) si de doua ori sa impins in mine.
Iar baiatul de care imi place de multe ori sa impins in prietena mea cea mai buna. De multe ori mi-a spus prietena mea ca sa implins in ea.

Va rog ajutati-ma, ce vrea sa faca ( baiatul de care imi place)?

Răspuns Câştigător
| LollaHipHap a răspuns:

Am si eu o poveste asemanatoare.Eu zic ca oarcum baiatul ala vrea sa te faca geloasa dandu-se la prietena ta.Eu zic ca el are niste sentimente.Cred ca vrea sa afle cum reactionezi.Sh daca ti la el putin.Eu zic sa ii arati cat sti la el, poate o sa fie mai bine. Funda:X?

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu zic mai bine sa il lasi in pace. Poate ca lu baiatu de care iti place ii place de prietena ta.si prietenul baiatului care il placi ii place de tine te-ai gandit la asta?thinking Mai bine ignora-i.Asa sunt baietii.se dau si ei interesanti big grin

| STEFANXxX a răspuns:

Asculta,cauta-ti pe altcineva,pentru ca poate tu nu esti pe gustul lui si el vrea alt gen, nu deodata spun ca nu te place, daca chiar il iubesti asa de tare incearca sa afli de care fete ii plac lui si incearca sa fii asa cum ii place lui(doar daca il iubesti enorm)Succeswinking

| Dulap32 a răspuns:

Iti spun eu fara suparare...las-o balta e clar ca nu te place

| Cinevaescu a răspuns:

Deci tinete dupa el in continuare! face asa doar sa te faca sa fi geloasa daca spui ca de cand el a vorbit cu prietenul lui care se impingea in tine inseamna ca a vorbit cu el si au facut un scenariu!

| AlecuUu a răspuns:

Mda...cred ca vor sa va violeza nu stiu parerea mea