| slrs a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega nu am habar daca ma place ea imi vorbeste ca orice colega daca incep eu conversatia. Dati-mi idei ce trebuie sa fac sa fie atrasa de mine si ce sa vorbesc cu ea va rog eu.

1 răspuns:
| momo0988 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa specifici varsta ca sa ne putem da seama... cel mai clar semn la o fata care place un baiat este privitul pe furisi daca o surprinzi uitadu-se la tine este 98 % sigur ca te place... dar nu stiu ce sa zic despre conversatiile voastre. poate este timida si de aceea nu incepe ea o conversatie sau poate este ne interesata( imi pare rau dar s-ar putea ) si doar politicoasa ..ar trebui sa petreci timp cu ea ca sa vezi daca te place.