| Alexandru0007 a întrebat:

Imi place foarte mult sa mi se faca oral.Atat de mult incat as vrea sa incerc si eu sa fac unui baiat, ca sa vad cum se simte asta. Asta ma face gay sau doar curios? Nu ma gandesc la altceva decat la atat

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

O sa afli dupa. Tehnic vorbind orientarea sexuala este determinata de sexul care te atrage si aparent nu prea stii momentan.

9 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Te face doar curios

| Emma30555 a răspuns:

Eu as vedea asta ca un gest gay, dar poate ca dacă ești adolescent ești doar curios și poate mai pervers

| Goete a răspuns:

Nu e totuna daca gay sau curios? Ideea e aceeasi, o sugi.

| Crackman a răspuns:

Zici la final nohomo

| RAY a răspuns:

Pai te cam face

| CodrutElian1990 a răspuns:

Plaja sexuala nu cuprinde doar heterosexuali si homosexuali. Daca te uiti la scala sexualitatii a lui Kinsey o sa-ti dai seama de asta.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că ești gay.

| mihai69 a răspuns:

Deocamdată, ești curios. După ce vei reuși, o să fii bisexual dacă vrei să faci sex și cu femei, sau gay dacă ți se scoală doar la băieți.

| Mosotti a răspuns:

Esti curios dar ai si putin de gay in tine, pai vezi cum este, poti incerca. Trebuie sa dai de unu gay ca sa vrea. Unul care nu are nimic gay in el, nu va fi curios sa faca asta. Se spala si e ok, nu e problema. O sa se simta foarte bine, asta clar, ca daca e gay ii place de moare. Si ti-l face si el mai bine ca una, ca stie ce simte si cum vrea un barbat, o sa faci ca locomotiva de placere, si el la fel. Mai ales ca astia nu fac figuri cand e vb de sex, nu zice ca e rusine, ca, cum sa zici asa ceva, si alte tampenii.