| Alissya97 a întrebat:

Hey`! Am 13 ani big grin si imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine...
Am fost o data impreuna cu el dar asta nu a durat mult...straight face
M`am sarutat cu el...big grin dar apoi nu s`a mai intamplat nimic
Suntem prieteni buni dar eu inca tin la el foarte mult
Chiar nu stiu daca si el simte la fel pentru mine deoarece se da la multe fete si chiar in fata mea...nu stiu ce vrea sa faca... mi-a spus ca daca vreau sa fiu cu el trebuie sa fac Sex.straight face
Sincer nu sunt pregatita pentru acest pas...plus ca am doar 13 ani...
El spune totul de parca ar fi chiar asa de simplu... dar mi`e frica...
Mereu ma gandesc ca daca ar afla parintii? Pentru ca e baiat si baietilor le place sa se laude straight faceoh go on
Sincer nu stiu ce sa fac...Si a mai spus sa imi fac poze la sani straight face
Doamne ...Chiar nu vreau acest lucru straight face
Adica poze la sani?straight face ii prea aiurea oh go on...
Nah...va rog dati`mi ceva sfaturi puppy dog eyes fara sa faceti misthoo`straight face
[mentionez ca imi place de el de 12 luni straight face]

>Multumesc`big grin

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Buna!
Off, stiu cum e. Am trecut prin aceeasi situatie. Dar fruntea sus! E clar ca vrea numai sex de la tine. Daca te iubea, sau daca macar tinea la tine, te astepta, nu iti cerea acest lucru la 13 ani. Si, faza cu poza la sani, tu ai spus-o, e prea aiurea. Renunta la el, sigur esti frumoasa si te vei indragosti din nou. Si eu plac un baiat de 2 ani jumate iar el nu imi da atentie deloc dar asta-i viata. Si, gandeste-te ca ti-a pus o conditie. Ca sa fii cu el, trebuie sa faci sex. E clar ca asta vrea de la tine.
Scuza-ma, nu am vrut sa te dezamagesc dar asta e parerea mea.
Succes!
Pa, pa!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu zic ca e cam golanas, baiatul de care te-ai indragostitNu te arunca intr-o relatie care poate fi dezastruoasa pentru tine. Un baiat care iubeste cu adevarat, nu face astfel de propuneri prietenei sale, mai ales cand are 13 ani.

| butterflyyy a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa renunti la el pentru ca vrea prea mult si ai doar 13 ani la fel ca mine happy

| gigi_9924 a răspuns:

Uita-l, isi bate joc de tine. :-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ai vorbit cu mama ta despre ce vrea el, si ca vrea sa-l cunoasca.simplu.

| membruanonim a răspuns:

Fa ce zice daca nu vrei sal pierzi