| ph3on1x a întrebat:

Imi place mult de o fata am intreabat-o daca vrea sa fie prietena mea dar inca nu mi-a raspuns si cred ca am insistat cam mult cum as putea sa o fac sa nu creada ca sunt disperat sau altceva? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eh, nu insista dar nici nu o lasa balta pentru ca astfel fata o sa creada ca gata ti-a trecut ideea! parerea mea e ca ar trebui sa ii ceri sa iesiti la o plimbare si acolo sa vorbesti deschis cu ea sa ii spui dc crezi tu ca ati putea incepe o relatie frumoasa si ca doar incercati, nimeni nu se va supara daca chiar nu sunteti compatibili. daca nu ti-a raspuns inseamna ca are unele retineri ori cu privire la tine ori cu privire la intentiile tale asa ca e cazul sa o lamuresti ca nu o mananci daca veti fi impreuna ci ca doar incercati sa va cunoasteti mai bine.

3 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Incearca cu putina indiferenta. Nu o lasa sa creada ca poate face chiar ce are chef din tine. good luck

| iuliana1221 a răspuns:

Da-i fetei timp sa gandeaska ...sau poate are pe altcineva si nu vrea sa-ti spuna ca sa nu te raneaska... da si tu o funda nu fi zgarcit.tongue

| ph3on1x explică:

Imi pare rau iulia dar raspunsul lui LostonYourMemories ma ajutathappyCand mi-am cerut scuze si i-am zis ca am gresit atunci mi-ar raspuns si a fost DA!happy Multumesc si celorlalte raspunsuri!