| cineva_6045 a întrebat:

Imi place un tip, am fost cu el, dar ne-am despartit, as vrea sa ne impacam insa el refuza dar stiu ca si el tine la mine...acum sunt cu un baiat la care am inceput sa tin dar as renunta pentru fostul

ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai cu actualul prieten cel care a fost o sa isi faca viata buna el vrea ca tu sa fii fericita poate nu-i pasa daca lui ii e greu si eu la fel am facut acum cativa ani din cauza distantei m-am separat de prietena mea i-am zis sa isi caute pe unul acolo in zona ei si am lasat-o eu am inceput sa sufar mai mult inainte la fel era si pana la urma nu stiu ce face ea dar eu sunt nefericit asta e